Vybrali jsme pro Vás

Otevřené mistrovství České republiky v boxu se chystá do Krnova!

Otevřené mistrovství České republiky v boxu se chystá do Krnova!

Krnov, 20. května 2024 – Zimní stadion v Krnově se od 30. května do 2. června 2024 stane dějištěm Otevřeného mistrovství České republiky v boxu. Turnaj, který se koná pod záštitou České Federace Boxu, přivítá více než 200 špičkových boxerů a bojovnic z celé České republiky, Polska a Slovenska.

27.05.2024 - Magdaléna Přibylová

Zobrazit
Memoriál Rudka Štajera

Memoriál Rudka Štajera

Ještě pomalu nevymizely vzpomínky na perfektně uspořádanou KLS v Ostravě a my se můžeme zanedlouho opět těšit na další úžasnou a navíc tradiční akci. TJ Baník Karviná má za sebou několikanásobné pořádání MČR ( celkem 7x) Taktéž se muže chlubit úspěchy nejen u nás, ale i za hranicemi republiky. Řídí se heslem, že v dobře připravované mládeži je základ. Těšíme se na setkání příznivců kvalitního boxu. Fair play v boxu zdar!

19.11.2023 - Magdaléna Přibylová

Zobrazit
KLS Ostrava

KLS Ostrava

Dnešní KLS v Ostravě byla opět perfektní. Vše začalo skvěle připraveným školením trenérů, které bylo zakončeno vědomostním testem. Následovalo 31 kvalitních zápasů a atmosféra díky pořadatelům, rozhodčím i všem přítomným byla více než přátelská. Členové České federace boxu mají velmi dobrou základnu pro připravované další akce. Brzy se opět setkáme milí sportovní přátele. Fair play v boxu Zdar!

18.11.2023 - Magdaléna Přibylová

Zobrazit
Školení trenérů

Školení trenérů

Již se blíží školení, kde se mimo jiné budou řešit...

15.11.2023 - Magdaléna Přibylová

Zobrazit
ČESKÁ federace BOXU

ČESKÁ federace BOXU

V našem týmu máme opravdu velké kapacity uznávané na mezinárodní úrovni Terezie Josefovna Krejbychová je momentálně jedinou certifikovanou osobou v ČR jež může rozhodčím udělovat vyšší licence a hodnotit práci rozhodčích. O tom svědčí i její přítomnost na šampionátu v Asii.

13.11.2023 - Magdaléna Přibylová

Zobrazit

Obsah nebyl nalezen

Obsah nebyl nalezen